Įmonė

Pagrindiniai „Elsis IS“ veiklos segmentai yra statybų, nekilnojamo turto, gamybos, gynybos ir saugumo (kibernetinio saugumo) sektoriai.

UAB „Elsis IS“ įkurta 2016 metais, pertvarkius UAB „Elsis TS“ veiklos departamentus į atskiras įmones. Akcininkų sprendimu inžinerinių sprendimų departamentas buvo atskirtas nuo įmonės „Elsis TS“ ir tęsia veiklą bei vykdo savo įsipareigojimus informacinių technologijų, intelektinių inžinerinių sistemų ir kitose srityse kaip savarankiška „Elsis“ grupės įmonė – UAB „Elsis IS“.
UAB „Elsis IS“ veikia statybos ir nekilnojamo turto, gamybos ir kibernetinio saugumo sektoriuose.

Statybų ir nekilnojamo turto segmentui siūlome įvairios paskirties pastatų automatizavimo ir dispečerizavimo, elektros įrangos instaliacijos, elektroninių ryšių, šildymo bei vėdinimo, energijos sąnaudų apskaitos sistemas, taip pat energetinio efektyvumo didinimo sprendimus. Gamybinėms įmonėms tiekiame technologinių procesų valdymo sprendimus. Kibernetinio saugumo srityje bendradarbiaujame su valstybinėmis įstaigomis ir privačiomis įmonėmis.

Bendrovė įsikūrusi Kaune, joje dirba virš 20 aukštos kvalifikacijos specialistų. 2017 metais „Elsis IS“ pajamos siekė 0,46 mln. eurų.
Įmonė aktyviai veikia ne tik Lietuvos, bet taip Europos Sąjungos, Ukrainos, kitų šalių rinkose. Veikla užsienio šalyse vykdoma per kitas „Elsis“ grupės įmones arba atstovybes. Veikla Ukrainoje vykdoma per atstovybę „Elsis TS Ukraina“ (Kijevas).

UAB „Elsis IS“ siūlo kompleksinį inžinerinių sprendimų realizavimą, apimantį visus etapus – pradedant situacijos analize, projektavimu ir baigiant įrangos tiekimu, diegimu, garantiniu bei pogarantiniu aptarnavimu.

Įmonės specialistai turi Aplinkos ministerijos atestatus, suteikiančius teisę eiti specialiųjų statybos darbų vadovų ir techninės priežiūros vadovų pareigas.

„Elsis IS“ laikosi tarptautinių ISO standartų reikalavimų. Įmonėje veikia integruota vadybos sistema, kurią sudaro ISO 9001:2015 kokybės vadybos, ISO 14001:2015 aplinkos vadybos, ISO 45001:2018 darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos bei ISO/IEC 27001:2013 informacijos saugumo valdymo sistemos.