Įmonė

Elsis PRO turi daugiau nei 15 metų patirtį kuriant programinius sprendimus viešojo administravimo, finansų ir mokesčių, sveikatos priežiūros, švietimo, gynybos ir saugumo sektoriams.

UAB „Elsis PRO“ yra informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo bendrovė, priklausanti įmonių grupei „Elsis“. Įkurta 2004 metais ji perėmė „Elsis“ projektavimo-programavimo padalinio patirtį ir specialistus.

Bendrovėje dirba virš 40 aukštos kvalifikacijos specialistų: projektų vadovų, sistemų analitikų, projektuotojų, programuotojų, kokybės inžinierių. 2017 metais „Elsis PRO“ atliko programavimo darbų daugiau kaip už 1,6 mln. eurų.

Mūsų misija – profesionalus programinės įrangos kūrimas pagal užsakovo reikalavimus, pradedant pradinės idėjos suformulavimu, reikalavimų analize, projektavimu, kūrimu, testavimu, ir baigiant įdiegimu, vartotojų mokymais ir palaikymu. Mūsų vizija ir tikslas – patenkinti visus specifinius klientų poreikius informacinėms sistemoms ir programiniams produktams, siūlant pažangius, naujausiomis technologijomis paremtus sprendimus.

Per daugiau nei 15 veiklos metų mūsų įmonė sukaupė didžiulę patirtį vykdydama valstybinius bei privataus verslo užsakymus, tame tarpe ir užsienio šalyse.

„Elsis PRO“ laikosi tarptautinių standartų reikalavimų. Įmonėje įdiegta ir sertifikuota integruota kokybės (ISO 9001:2015) ir informacijos saugumo valdymo (ISO/IEC 27001:2013) vadybos sistema.