Karjera

Mes siūlome įdomų darbą informacinių ir ryšių technologijų, elektronikos ir elektros inžinerijos, projektų valdymo, kitų sričių specialistams.

Įmonių grupėje dirba virš 170 aukštos kvalifikacijos inžinierių, analitikų, programuotojų, vadybininkų bei kitų specialybių darbuotojų. Jei domitės informacinėmis bei ryšių technologijomis ir tikite, kad inovacijos –  tai naujas požiūris į žmogaus vaidmenį visatoje, siekiate įrodyti savo meistriškumą, prisijunkite prie mūsų komandos.

Labiausiai laukiami informatikos, telekomunikacijų, elektronikos ir elektros inžinerijos, kitų fizinių mokslų krypties specialistai.

DARBO PASIŪLYMAI

Mes nuolat ieškome aktyvių, motyvaciją turinčių, pažangiai mąstančių, savarankiškų, sugebančių priimti sprendimus ir dirbti kolektyve žmonių. Jeigu turite aukštąjį išsilavinimą, turite geras anglų kalbos žinias, patirties informacinių bei ryšių technologijų srityje, atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą el. paštu: cv@elsis.lt.

Visi gauti elektroniniai laiškai yra saugomi duomenų bazėje. Atsiradus laisvai vietai, pakviesime Jus pokalbiui, kurio metu aptarsime visas detales.

PRAKTIKOS GALIMYBĖS STUDENTAMS

Mes suteikiame galimybę jauniems žmonėms tobulėti ir išbandyti savo jėgas informacinių bei ryšių technologijų srityje. Praktika studentams yra ne tik proga išbandyti save ir pasisemti žinių, bet ir reali karjeros galimybė. Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą el. paštu: cv@elsis.lt, nurodę pageidaujamą veiklos sritį, praktikos pradžios datą ir trukmę.

Visi gauti elektroniniai laiškai yra saugomi duomenų bazėje. Atsiradus laisvai vietai, pakviesime Jus pokalbiui, kurio metu aptarsime visas detales.